22 4875858

info@bpic.eu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń online na pierwszy kwartał roku 2021.
TERMINARZ SZKOLEŃ - KLIKNIJ TUTAJ »

online training

Miło nam poinformować że 20. listodapa zakończyliśmy serię tegorocznych auditów nadzorczy w zakładach VALEO. Certyfikacji podlegały systemu zarządzania środowiskowego i BHP, oraz jakości w jednym z zakładów. 
Serdecznie gratulujemy VALEO pozytywnego przejścia auditów. 
Valeo jest dostawcą i partnerem producentów samochodów na całym świecie. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę i redukcję emisji CO2. Grupa dostarcza również i dystrybuuje części zamienne dla producentów samochodów i niezależnych operatorów rynku wtórnego.
Grupa VALEO w Polsce zatrudnia ponad 8000 osób. 

Zgodnie z komunikatem IAF, w związku z pandemią COVID-19, termin przejścia systemów zarządzania BHP na normę ISO 45001:2018 zostaje wydłużony do 2021.09.30.

Poniżej link do informacji źródłowej:

FAQ IAF Q15»

W dniu 20.11.2020 gościliśmy w BPIC auditorów Polskiego Centrum Akredytacji na corocznym audicie akredytacyjnym. Audit przebiegał w profesjonalnej i konstruktywnej atmosferze. Miło nam poinformować że audit zakończył się wynikiem pozytywnym. 

W dniu 26 listopada 2019 r. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, odbyła się II krajowa konferencja Polskiej Nagrody Jakości „Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości 1918 - 1921” oraz finał konkursu PNJ - EFQM. W konferencji uczestniczyło ponad 80 osób. Inauguracyjny referat wygłosił dr hab. inż. Marek Roszak, prof. PŚ, pt.: „Kultura jakości – współczesne wyzwania”, w którym podkreślił znaczenie szacunku i uczciwości w kształtowaniu jakości. Następnie zostały wygłoszone referaty: „Nowy Model EFQM – wyzwania dla polskich organizacji” – wygłoszony przez dr hab. Arkadiusza Wierzbica, prof. UE we Wrocławiu oraz dr Joannę Martusewicz z UE we Wrocławiu, którzy omówili kluczowe zagadnienia i zmiany modelu EFQM i ich wpływ na zarządzanie organizacją; „Nasza droga do doskonałości – MPWiK S.A. we Wrocławiu”, wygłoszony przez Pana Witolda Ziomek, Prezesa Zarządu MPWiK S.A. we Wrocławiu, który przedstawił efekty stosowania modelu EFQM w doskonaleniu zarządzania firmą oraz realizacji projektów; „Współczesny wymiar jakości w relacji z odbiorcami” – wygłoszony przez Pana Sławomira Bieńkowskiego, Pełnomocnika Prezesa SEP ds. współpracy z PTE, który podkreślił znaczenie budowania relacji międzyludzkich w aspekcie jakościowym; „Cyfrowa transformacja na przykładzie MPWiK S.A. we Wrocławiu” – wygłoszony przez Pana Piotra Słomiannego, Dyrektora finansów, który podkreślił znaczenie systemowego podejścia do rozwiązań informatycznych, w tym czerpania informacji niezbędnych do skutecznego zarządzania procesami. Wygłoszone referaty przyjęte były z dużym uznaniem i zainteresowaniem, szczególnie w zakresie wykorzystania modelu EFQM do doskonalenia zarządzania oraz organizowania konkurów EFQM na poziomie 5*/7* wspólnie z konkursem PNJ z uwzględnieniem właściwych poziomów.

W ramach konkursu "Znakomity Pełnomocnik/Menadżer Systemów Zarządzania" nagrody otrzymała między innymi Dr Krystyna Stephens – BPIC Sp. z o.o.

(źródło: www.pnj.pl)

1 BPIC